Cracow Open 2007 Polish National Championship

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym na stronie zawodów zostały zamieszczone rysunki stage’s, zaproszenie na zawody oraz program zawodów. Zamknięta została również lista startowa (294 osoby), ewentualne zgłoszenia przyjmowane są na listę rezerwową.


Rekordowo w tym roku zapowiada się ilość zawodników z Polski, 121 zgłoszeń. Wszystkie osoby które się na listę zarejestrowały, a z jakiś przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w zawodach, prosimy o przesłanie informacji o takiej sytuacji. Pozwoli to nam lepiej przygotować squady, prosimy piszcie na adres robert.miklaszewski@mmds.pl dziekujemy, do zobaczenia na zawodach.

 

All registrated on list person in any case could not be able to take part in the contest in the competition are pleased send information about it. This allow as to prepare group, please write on address robert.miklaszewski@mmds.pl Thank you And see you on the contest.