Incorsa Cup 2012 – relacja

Szanowni Państwo,
Kolejna edycja zawodów o Puchar Incorsy za nami, tym razem uczestniczyło w nich 91 osób, sprawdzając swoje umiejętności na 9-ciu stage z łączna minimalną ilością 180 strzałów.
Największą niewiadomą jak zawsze w październiku była pogoda, która na szczęście nie przeszkadzała zawodnikom i nie zmieniła warunków strzelania pomiędzy prematchem, a zawodami głównymi.

Match według harmonogramu rozpoczynał się o 9.00 i trzeba przyznać że zawodnicy dostosowali się do naszych próśb i po godzinie 9.00 do rejestracji nie zgłosił się już nikt ! Pierwsze strzały można było usłyszeć o 9.15, ostatnie około 14.15, a o 14.20 zostały rozwieszone weryfikacje.

Czas na protesty obfitował również w atrakcje strzeleckie, każdy kto chciał mógł postrzelać na specjalnie przygotowanym torze z karabinu MSR RX firmy Anschutz pod okiem naszego specjalnego gościa Dirka Freya, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Świata i Europy IPSC.

 

Chwilę później mogliśmy podziwiać naszych reprezentacyjnych kolegów Bogdana Gawędę, Leszka Madajewskiego oraz Tadeusza Nogę którzy we wrześniu zostali drużynowymi Mistrzami Świata IPSC w strzelbie Standard Manual, kategoria senior.

 

Bogdan osiągną na tych zawodach największy sukces w historii polskiego IPSC, zostając Mistrzem Świata w strzelbie IPSC dywizji Standard Manual, kategoria senior.

W zawodach otwarte zostały tylko dwie dywizje Standard i Production, a w każdej z nich dodatkowo otwarta została kategoria Senior (wyniki w załączeniu). Puchar Incorsy powędrował do najlepszej drużyny WSS Production, a nagroda główna w drodze losowana przypadła w udziale reprezentującemu dywizję rewolwer Marcinowi Gałązce. Wygranym gratulujemy !!!

 

Na koniec uroczystości medalowych z okazji obchodzonych w tym dniu urodzin gromkim 100 lat został uhonorowany Darek Dąbrowski będący naszym głównym patronem zawodów.

 

stage Incorsa 2012    overall Incorsa 2012 Team Incorsa 2012

http://www.ipsc.org/results/matchResult.php?ref=D33411927

___________________________________________________

informacje poprzednie

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować o ostatnich ustaleniach i szczegółach zawodów Incorsa Cup 2012. Na początek chcielibyśmy przypomnieć, że Puchar Incorsy przypada najlepiej punktującej drużynie w otwartych dywizjach. Nie ma wymogu by drużyny pochodziły z jednego klubu, miasta czy innych regulacji, po prostu podczas rejestracji należy zgłosić drużynę – maksymalnie 4 osoby, z których najlepszy wynik 3-ch będzie wynikiem drużyny. Ważne by drużyna startowała w jednej dywizjiW piątek 12.10 rozpoczynamy strzelanie prematchu o godzinie 11.00. W tym dniu rejestracja zawodników zostanie otwarta w godzinach 16.30 – 18.30 oraz w godzinach 21.00 – 22.00. O godzinie 19.00 odbędzie się briefing osób funkcyjnych.
W sobotę 13.10 rejestracja będzie czynna od godziny 7.30 do 8.30 – start zawodów dokładnie o godzinie 9.00 przewidywany koniec zawodów okolice godziny 15.00. W trakcie zwodów będzie jedna przerwa 20 minutowa, natomiast obiady zostaną wydawane od godziny 15.00.
Nasz gość Dirk Frey pokazy możliwości karabinu ANSCHUTZ MSR RX rozpocznie od godziny 12.00. Tor ten zostanie również udostępniony naszym Mistrzom Świata w strzelbie, podczas czasu przeznaczonego na protesty, ciężko teraz dokładnie określić tę godzinę, ale pokaz planowany jest na okolice 15.30. Ceremonia zakończenia zawodów okolice godziny 16.00

W środę zostaną podwieszone squady – proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza – osoby ze squadu nr 9 proszone są o kontak z biurem zawodów w celu potwierdzenia udziału w zawodach (robert.miklaszewski@mmds.pl) squad ten może być rozlokowany po innych dlatego bardzo proszę o kontakt.

W celu uniknięcia nieporozumień związanych z wysokością startowego prosimy o zapoznanie się z poniższą tabelką.

200 zł

REJESTRACJA + PRZEDPŁATA DO 14.09.2012

220 zł

REJESTRACJA INTERNETOWA DO 01.10.2012 (termin określony na stronie zawodów)

250 zł

REJESTRACJA PO 01.10.2012 (w tym również internetowa)

Serdecznie zapraszamy do Twierdzy !!!