Jesień w Bangowie

W sobotę 3 października w Siemianowicach Śląskich rozegrano przedostatnią rundę GP Polski. Organizatorzy (ZSP) przygotowało 7 stage z łączną ilością (minimum) 120 strzałów (ale chyba Zbyszek coś dorzucił 🙂 bo strzelania trochę było. Zawody całkiem przyjemne i ciekawe, tory wymagające, każdy mógł znaleźć cos dla siebie.

Członkowie Związku Strzelectwa Dynamicznego pojawili się na zawodach w dużym gronie, ale jak wiadomo, związane to było również z wyborami Dyrektora Regionu, którym został nasz klubowy kolega Stanisław Kwiecień.

Szczegółowych wyników zawodów na razie nie ma, ale na uwagę zasługuje bardzo dobry wynik Maćka Spychały, który zaczyna strzelać na miarę swoich umiejętności. Spychu czekamy na kolejne wysokie miejsca.

Ostatnia szansa na punkty do GP Polski w Poznaniu.

Pozdrawiam
Miklaś