Jubileusz 20-lecia Związku Strzelectwa Dynamicznego

Koleżanki i Koledzy,
Drodzy Goście i nasi Przyjaciele,
obchody Jubileuszu 20-lecia Związku Strzelectwa Dynamicznego są już za nami.
Dziękuję serdecznie wszystkim za przybycie i za miłą atmosferę tego sobotniego spotkania.

Spędziliśmy kilka godzin w dobrym towarzystwie, wśród starych znajomych wspominając początki naszego istnienia.
Czasem warto poświęcić chwilę nas taką refleksję: “skąd się wzięliśmy, w jakim miejscu jesteśmy i dokąd zmierzamy”.
Mam nadzieję, że to spotkanie uświadomiło nam jak istotną rolę w rozwoju strzelectwa dynamicznego w Polsce spełnił nasz Związek.
Doceniając wkład i dokonania naszych poprzedników chciałbym abyśmy wspólnie nadal dbali o pozycję Klubu w przyszłości.
Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w organizacji tego wyjątkowego spotkania.  Kolegom: Andrzejowi Polakowi za wynegocjowane warunki z hotelem, Rafałowi Szostakowi za cały trud nakręcenia filmu dokumentacyjnego, Adamowi Włoczewskiemu za pomysł, reżyserię i poprowadzenie tej imprezy, Marianowi Ożogowi za oficjalne jej uświetnienie oraz pozostałym członkom Klubu za wszelką przy tym wyjątkowym przedsięwzięciu udzieloną pomoc.

Szczególne podziękowania chciałem złożyć na ręce Pana Wiceprezesa MZSS Mariana Ożoga dla Pana Prezesa MZSS Marka Stasiaka za przekazane nam gratulacje i podziękowania za nasz wysiłek i pracę na rzecz małopolskiej społeczności strzeleckiej, jak to mieliśmy przyjemność przeczytać w przekazanym nam Liście gratulacyjnym.

Zbyszek Szuba
Prezydent ZSD

IMG_9025

Więcej zdjęć dostępne na stronie Jubileuszu