Cracow Open 2005 Match dzień drugi.

"No i po zawodach”  jak mawia Czecze.
Drugi dzień zawodów upłynął bardzo pracowicie, od rana strzelanie, później weryfikacje wyników, rozpisanie i rozdanie dyplomów oraz nagród, pokazy walk i sztucznych ogni, a na koniec loteria z główną nagrodą pistoletem CZ SP01.

 

Według wszelkich opinii zawody bardzo, bardzo udane, szkoda tylko, że pogoda dziś w trakcie strzelania nie dopisała, bo zrobiło się mokro, co jak wiadomo na poprawę humoru nie wpływa. Na poprawę tegoż humoru można było postrzelać z Adamem Tycem z CZ SP01, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. A sam pistolet pojedzie do Szwecji, gdyż zawodnik z tego właśnie kraju, miał najwięcej szczęścia podczas losowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast nagrodę główną ufundowaną przez firmę INCORSA wygrał Jiri Sery, który miał najlepszy faktor na stage nr 4, którego patronatem była właśnie INCORSA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły imprezy i wyniki oraz galeria z ostatniego dnia już niebawem na stronie.