Cracow Open 2006

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym na listę uczestników zawodów Cracow Open 2006 wpisał się Mistrz Świata Eric Grauffel. Tegoroczna edycja zawodów zapowiada się więc bardzo ciekawie szczególnie w dywizji Open, gdzie startuje również Martin Kameniczek, a swoją wizytę zapowiada również Saul Kirsch.

Dzięki temu, że w tym roku nie odbywają się ani Mistrzostwa Świata ani Europy, spodziewamy się znacznej ilości uczestników na Cracow Open. Pracujemy obecnie nad rozwiazaniem, które zapewni wszystkim chętnym pewne miejsce w zawodach, tak by zmniejszyć ilość osób, które zapisują się na zawody, a w nich nie startują, blokując innym możliwość startu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W poprzedni weekend w Krakowie gościliśmy Range Mastera Cracow Open 2006, którym jest niezmiennie Jiri Sery. Podczas spotkania omówiliśmy ponad 40-ci punktów w planie organizacyjnym zawodów. Jiri w drugim dniu swojego pobytu brał udział w zawodach z cyklu Puchar Polski Południowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiada się wspaniała zabawa, zapraszamy !