Cracow Open 2007 – przygotowania do Mistrzostw Europy 2010

 

 

 

 

 

Tegoroczna edycja zawodów Cracow Open znalazła szczególne miejsce w staraniach naszego regionu o przyznanie nam organizacji Mistrzostw Europy IPSC 2010. Powstało już logo mistrzostw, a w przygotowaniu jest materiał promocyjny obejmujący między innymi wypowiedzi Mistrzów Świata.

Dzięki decyzji Regionu zawody Cracow Open zyskały rangę Mistrzostw Polski, podczas których Dyrektor Regionu planuje zorganizować spotkanie Dyrektorów Regionalnych Europy oraz obchody X-io lecia IPSC w Polsce.

Czy działania te przyniosą Polsce zaszczyt organizacji najważniejszych zawodów w Europie ? Zobaczymy już we wrześniu, podczas tegorocznych mistrzostw starego kontynentu.

 

 

 

 

 

Tegoroczna edycja zawodów, jak w latach poprzednich rozegrana zostanie na 16 torach. Match zostanie rozegrany w piątek i sobotę czyli 31.08 i 01.09, a prematch jak zwykle dwa dni wcześniej. Niedzielę rezerwujemy na ewentualne pokazy i kursy.

Pracy jak zawsze będzie dużo, dodatkowego znaczenia nabiera fakt, że zawody będą Mistrzostwami Polski, dlatego szczególnie istotna będzie współpraca pomiędzy ZSD, a  klubami których członkowie chcieliby się zaangażować w organizację tak ważnych dla Regionu zawodów.

Wszystkich zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt z Zarządem naszego klubu. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli każdy klub będzie miał swoich reprezentantów podczas Cracow Open 2007.

Pozdrawiam
Robert Miklaszewski