CRACOW OPEN 2012 – WYNIKI

W dniu wczorajszym na naszej strzelnicy w Zielonka zostały rozegrane zawody CRACOW OPEN 2012. Mimo tragicznej pogody na strzelnicy w Zielonkach stawiło się w sumie 126 strzelców, strzelaliśmy w kategoriach CLASSIC, REVOLVER, OPEN, STANDARD, PRODUCTION. Gościliśmy zawodników z Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Italii, Bułgarii. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tych zawodach, gratulujemy hartu ducha!
Zapraszam do zapoznania się z wynikami z poszczególnych torów oraz z wynikami końcowymi.
Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy jak zwykle do oglądania filmów z tych zawodów na naszym kanale YouTube ACTIONZSD

A szczególnie polecamy „GLEBĘ” Spycha na torze 12 i perfekcyjne wyjście z opresji! Większość zawodników skończyła by w tym miejscu zawody z dyskwalifikacją.