Cracow Open 2016 – podsumowanie

Moi Drodzy,

Kolejna edycja Cracow Open już za nami. Tygodnie przygotowań i 3 dni zabawy, nietypowo jak na historię tych zawodów przy prawie do końca wspaniałej słonecznej pogodzie.
W opinii większości jej uczestników bardzo udanej.
Gratuluję wszystkim, którzy czują się zwycięzcami i tym dla których był to tylko kolejny sprawdzian swoich umiejętności.

Chciałem w tym miejscu raz jeszcze Wam wszystkim podziękować za przyjęcie naszego zaproszenia, za obdarzenie nas zaufaniem, za nadzieję, że potrafimy w obcych dla siebie warunkach wrócić do najlepszych przykładów z przeszłości tych jednoznacznie kojarzących się z nami zawodów.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomimo swoich obowiązków zawodowych, kosztem rodziny, znaleźli czas i swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu tych zawodów.
Szczególne podziękowania składam Jackowi Kociołkowi, dzięki któremu ta impreza mogła się odbyć tak sprawnie, a ogrom włożonego wysiłku i pracy pozwolił nam logistycznie zamknąć ją dosłownie w ciągu paru godzin po jej zakończeniu i wrócić do Krakowa. Wielki szacunek Jacku !

Dziękuję Agacie i Zbyszkowi za pracę w tych dniach w biurze zawodów, a także, o czym zapomniałem podczas uroczystości dekoracji podkreślić, za wdzięk i urok naszego sympatycznego Lajkonika.
Wkrótce na stronie FB oraz w naszej galerii pojawią się zdjęcia, pozowlą one wspomnieć nam wszystkim te miłe chwile.
Wiem, że Rafał przygotowuje dla wszystkich uczestników niespodziankę, o której w stosownej chwili Was poinformujemy.

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej edycji !

Adam Pikul, ceo