DELTA CUP – Parzęczew 2012 level II

W sobotę w Parzęczewie k/Łodzi odbyły się zawody rankingowe DELTA CUP. Z naszego klubu startowało pięciu strzelców, ogółem w zawodach udział wzięło 87 strzelców. Otwarły się dywizje OPEN, STANDARD, PRODUCTION. W Production po raz kolejny w klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się Staszek Kwiecień. W standardzie w overall-u najlepszym również po raz kolejny był Radek Widła, w tej dywizji otwarła się kategoria SENIOR w której Wiechu Burzec strzelając jak zwykle na swoim bardzo dobrym poziomie zajął pierwsze miejsce. W dywizji Open najlepiej strzelał Sławek Czauderna, zdobywając pierwsze miejsce. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!.
Zapraszam do zapoznania się z wynikami z poszczególnych torów oraz z wynikami końcowymi.

Zapraszamy jak zwykle do oglądania filmów z tych zawodów na naszym kanale YouTube ACTIONZSD