Egzamin kompetencyjny IPSC

Na strzelnicy MCS – Małopolskie Centrum Strzelectwa odbędzie się egzamin kompetencyjny na zawodnika IPSC Region Polska.

Proszę zapisywać się przez formularz:

https://forms.gle/wWfyeztHWZ9DWJAQA

Dnia 13-06-2021r. odbędzie się egzamin kompetencyjny na zawodnika IPSC Region Polska, w tym dniu będą się odbywać zawody organizowane przez ZSD -MEMORIAŁ DR MARKA ZAWIŚLAKA „DOKTORKA”, w zależności od ilości osób zapisanych, egzamin zostanie przeprowadzony w trakcie lub po zawodach. Do egzaminu mogą zostać dopuszczone osoby, które posiadają w dniu egzaminu ważną licencję zawodniczą PZSS lub są w trakcie oczekiwania na wydanie licencji.
Na egzaminie obowiązuje wiedza z zakresu przepisów IPSC.
Kandydaci proszeni są o przybycie z własnym wyposażeniem tj.: broń z magazynkami, amunicja minimum 36 szt.( optimum 50 szt.), pas z kaburą i ładownicami spełniającymi wymogi przepisów IPSC, ochronniki słuchu i wzroku oraz długopis.
Egzamin składa się z części teoretycznej trwającej 20 minut (test zawierający 20 pytań) oraz praktycznej – trzy różne tory z minimalną ilością strzałów 36 . Osoby, które nie zaliczą egzaminu teoretycznego nie zostaną dopuszczone do egzaminu praktycznego. Koszt egzaminu- 70 zł plus opłata za wstęp na strzelnicę.
W przypadku pytań proszę o kontakt- duda.mariusz@interia.pl
nr tel. 501242941
Mariusz Duda