II edycja Pucharu Krakowa CLC

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy drugą edycję Pucharu Krakowa CLC, zawodów w których "używamy" tylko torów klasyfikowanych. Pogoda dopisała, tory przygotowane były bardzo dobrze, wiec i sportowa rywalizacja była bardzo ciekawa, stojąca na wysokim poziomie.

Wyniki poniżej

Nie sposób dociec, czy to brak zawodów IPSC w okolicy 😉 , czy też piękna pogoda sprawiła, że na starcie pojawiło się dziś około 40-tu spragnionych strzelania zawodniczek i zawodników. Cieszy tak liczne grono uczestników, cieszy tak ładna pogoda, która pozwoliła wszystkim w pełni wykorzystać bardzo dobrze przygotowane tory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tu możesz pobrać duże zdjęcie grupowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tory wybrał i przygotował Wiesław Burzec, Range Masterem zawodów był Maciej Spychała, a Match Direktorem Tadeusz Noga. Pomimo, aż ośmiu torów, zawody przebiegły bardzo szybko, o godzinie 16.00 opuszczaliśmy już Twierdzę z dyplomami i medalami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dywizję Standard wygrał Josef ml. Rakusan, zawodnik Teamu CZ, którego mogliśmy obserwować podczas Cracow Open. Production wygrał Tomasz Malcharek, Open Marcin Wylon, a Modified Bartosz Jaremek.

Szczegółowe wyniki   Overall    Stages 

Dziękujemy wszystkim za przybycie, pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów i sportową postawę, już dziś zapraszamy na kolejne zawody IPSC organizowane przez ZSD które odbędą się za tydzień, w niedzielę 29.04.