II tura Ligi Słowacko – Polskiej

W dniu dzisiejszym na naszej strzelnicy w Zielonka zostały rozegrane zawody II tury ligi Słowacko – Polskiej. Otwarły się trzy kategorie OPEN, STANDARD, PRODUCTION. W kategorii REVOLVER jeden strzelec rywalizował sam z sobą. Na 68 strzelających dziś zawodników z Polski było 35 a reszta to strzelcy z Czech, Słowacji. Którzy „zgarnęli” wszystkie pierwsze miejsca.
W OPEN pierwsze miejsce przypadło Kvido Klecanda, w STANDARD pierwszy był Peter Kopunec a w PRODUCTION Karol ©efranko. Zwycięzcą gratulujemy!
Końcowe wyniki dostępne są pod linkiem OVERALL oraz wyniki z poszczególnych torów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach! zapraszamy ponownie!Zapraszamy jak zwykle do oglądania filmów z tych zawodów na naszym kanale YouTube ACTIONZSD oraz do oglądnięcia zdjęć.