Incorsa Cup 2013 – ważne informacje

logo_incorsa_cup_2013
Szanowni Państwo, w najbliższy weekend kolejna edycja zawodów o Puchar Incorsy – przypominamy, że puchar ten otrzymuje ta drużyna, która zgromadzi najwięcej punktów w otwartych w zawodach dywizjach. Drużyny należy zgłaszać podczas rejestracji na specjalnych formularzach, max 4 osoby – liczymy 3 najlepsze wyniki członków drużyny.
Piątkowy prematch planujemy rozegrać w dwóch etapach, pierwszy startuje o godzinie 10.00 drugi o 12.00 – rejestracja będzie przyjmować zgłoszenia od 9.00
Bardzo prosimy o przyjazd na godzinę 9.00 tak by spokojnie dokonać rejestracji i wystartować o 10.00. Druga tura startująca od 12.00 jest przeznaczona dla tych którym dojazd zajmuje więcej czasu, z racji odległości od Krakowa. Wszystkie osoby funkcyjne prosimy o zabranie timerów i takerów – odprawa połaczona z kolacją odbędzie się w piątek o 20.00

Informacje dla zawodników;
Rejestracja będzie czynna w piatek od 18.00 do 20.00, a w sobotę od 7.00 do 8.30
O godzinie 8.45 odbędzie się otwarcie zawodów
O godzinie 9.00 squady rozpoczynają strzelanie

Match Direktorem zawodów jest Robert Miklaszewski
Range Masterem jest Maciek Spychała i Stanisław Kwiecień
Chrono prowadzi Wiesław Burzec
Biuro wyników Zenek Entl

Zawody składają się z 12 stage, zawodnicy będą zgrupowani w 9 squadach po max 10 osób – tak by zapewnić jak najlepszą „przepustowość” torów. Squady poruszają się według harmonogramu, a ewentualne odstępstwa moga nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Range Mastera (ale są dopuszczalne).
Opłata startowa wynosi 200 zł jeśli zawodnik dokonał rejestracji internetowej i 250 jeśli takowej nie dokonał.
Opłata zgłoszeniowa drużyny wynosi 50 zł

Biuro zawodów (rejestracja) znajduje się w prawym skrzydle Hotelu Twierdza – wejście do niej jest od strony parkingu (jak przy zawodach Cracow Open) – plan torów i umiejscowienie biura poniżej na planie.

strzelnica_plan

Podczas zawodów otwarte będzie stoisko firmy Incorsa, gdzie będzie można zapoznać się ofertą firmy, a w szczególności z karabinami firmy Norinco, z których będzie można również postrzelać na specjalnie do tego przygotowanym torze.

Prosimy o punktualne przybycie i życzymy miłej zabawy oraz sportowych sukcesów

Pozdrawiam
Robert Miklaszewski
DVC