INCORSA CUP 2019 – podziękowania

No, cóż INCORSA CUP 2019 za nami.
.

Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom, naszym gościom – strzelcom – za tak liczny, pomimo chłodu, wiatru i zimna szczególnie w prematchu i pierwszym dniu zawodów udział.

Drugi dzień zawodów – niedziela – zupełnie odmienny – słoneczny i wyraźnie cieplejszy, niejako był nagrodą dla tych, którzy przewidzieli tak radykalną zmianę pogody.
Dziękuję sponsorom : firmom – THZ Incorsa Sp. z o.o. za patronat – ufundowanie głównej nagrody – oraz Oshee oddział Polska – za napoje izotoniczne oraz koleżankom i kolegom z Sigma Shooting za współorganizację zawodów.
Szczególnie podziękowania dla sędziów, którzy wykazali się hartem ducha i dużą odpornością fizyczną pracując mimo śniegu i chłodu.
Kol. Wieśkowi za projekt ciekawych i wymagających torów, kolegom którzy poświęcili swój czas i przyjechali do Drużbic budować te zawody : Bartkowi, Patrikowi, Tadeuszowi, Aleksandrowi, Mariuszowi – przede wszystkim Anatoliemu MD Incorsy 2019, który po raz kolejny udowodnił, że potrafi sprawnie przeprowadzić tej klasy zawody.
Agacie, której warunki polowe wybitnie w tym roku nie sprzyjały oraz Zbyszkowi, za ich pracę przez te 3 dni i sprawny przebieg weryfikacji wyników.
Łukaszowi Borkowskiemu za ciekawe projekty medali rankingowych i pomysł włączenia tych zawodów do rankingu PCC.
Dziękuję Wiktorowi, naszemu najmłodszemu 9- letniemu uczestnikowi, którego pracowitość i zaangażowanie może być przykładem dla niejednego z naszych klubowiczów.
Gratuluję wygranym tej imprezy – naszym krajowym i zagranicznym gościom za doskonałe wyniki sportowe oraz naszemu koledze Czeczemu za umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Dziękuję wszystkim – być może niechcący przeze mnie pominiętym – i zapraszam serdecznie na drugą naszą tegoroczną imprezę levelu III zaliczaną już do Grand Prix – Cracow Open 2019.
.
Adam Pikul, ceo