IWA SHOW 2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odbywające się w Norymberdze targi IWA 2007 były okazją do odwiedzenia zaprzyjaźnionych z naszym klubem firm oraz do nawiązania kilku nowych ciekawych znajomości.

Ciut mniej czasu mieliśmy na zwiedzanie samych targów, ale i tak prawie 100 sztuk naszego zaproszenia rozeszło się błyskawicznie wśród spotkanych znajomych i nieznajomych strzelców IPSC, których nie brakowało wśród zwiedzających.

  

Główny Sponsor zawodów Cracow Open czyli  Èeská Zbrojovka a.s., Uherský Brod, (na zdjęciu Milan Trkulja) obiecał i w tym roku wspomóc nasze wysiłki w propagowaniu IPSC. Wizyta teamu CZ to zawsze jedna z największych sportowych atrakcji naszych zawodów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam Tyc, zaprezentował nam nową wersję CZ SP-01, z nową poprawioną rękojeścią, która zapewnia jeszcze lepszy uchwyt broni.

Również Słowacka firma Grand Power, producent pistoletu K100, była bardzo zadowolona ze współpracy podczas zeszłorocznej edycji Cracow Open. Na zdjęciu widoczny jest właściciel firmy Jaroslav Kuracina  z medalem Cracow Open 2006.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane kolejnym kursem prowadzonym przez wielokrotnego Mistrza Świata – Erica Grauffla, mogą już przygotowywać 150 euro. Kolejny kurs może się odbyć w przeddzień zawodów Cracow Open 2007. Czy Eric odwiedzi ponownie Kraków (w przypadku braku chętnych do udziału w kursie), to oczywiście sprawa otwarta, ale warto wspomnieć, iż widzieliśmy, że nasze zawody znajdowały się w tegorocznym kalendarzu Erica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznańska firma Magnum, będąca przedstawicielem firmy Sphinx w Polsce,  zaproponowała udział w tegorocznej edycji zawodów teamu fabrycznego Sphinxa. Właśnie na targach doszło pierwszego do spotkania, podczas którego poznaliśmy się i omówiliśmy wstępnie warunki startu. Pawłowi Ozorowskiemu z Magnum bardzo dziękujemy za pomoc w dotarciu do odpowiednich osób w Sphinxie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Staszek Kwiecień w rozmowie z Saulem Kirschem, który już w roku 2006 planował wizytę w Krakowie. Może w tym roku dane nam bedzie zobaczyć team STI w akcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roman Sedy został przez nas przyłapany na podziwianiu K100, czyżby Glock miał odejść w zapomnienie ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Więcej zdjęć z IWA 2007 w galerii, zapraszamy.

Pozdrawiam
Robert Miklaszewski