Kolejna edycja Małopolskiego Gongu

Dzięki bardzo sprawnemu przebiegowi dzisiejszej edycji shoot off-a, udało nam się zakończyć rozgrywki przed silnym deszczem jaki naszedł nad Zielonki w godzinach wcześnie popołudniowych. Tym sposobem zaliczyliśmy kolejny udany, pogodny strzelecki wekend. Kółka zgodnie z obietnicą były bliżej, czyli większe, co nie każdemu pomogło w poprawie sytuacji rankingowej.

Wyniki: 

Standard 1. Kwiecień 2. Burzec 3. Noga

Production

1. Kwiecień 2. Spychała 3. Ruszkiewicz

Obserwowaliśmy kilka fascynujących pojedynków w których kołyska kręciła się tam i z powrotem póki nie złapała "rozstrzygającego " kąta ułożenia.

Dobiega do końca rywalizacja w rankingu 2007 w shoot off-ie. Została nam jeszcze jedna edycja, którą mamy rozegrać 2 grudnia. W tym roku w Gongu rywalizuje 26 strzelców w dwóch dywizjach – Standardzie i Production. Jest 5 edycji, do rankingu zaliczamy sumę 4 najlepszych startów.

Zgodnie z umową Staszek musi określić w której Dywizji chce być sklasyfikowany, ale praktycznie już ma coś wygrane, chociaż …Nie przesądzajmy Strzelamy do końca !!! W rozgrywce finałowej użyjemy standardowych celów czyli 7 małych Popperów + Clasików na wykończenie.

Zainteresowanych już dzisiaj zapraszamy