Komunikat zarządu

Po czterech dniach naprawdę ciężkiej pracy przeprowadziliśmy się na Pasternik.

Cały nasz dobytek jest zabezpieczony tak, jak potrafiliśmy to zrobić w nowych warunkach najlepiej.

Pozostał tylko żal i smutek, że cała nasza praca i wysiłek, aby najpierw stworzyć a potem utrzymać ten piękny obiekt zostały tam w Zielonkach. Zabieramy także wspomnienia cudownych chwil z wszystkich zorganizowanych przez nas w „Twierdzy” zawodów, imprez i wieczorów Wigilijnych.

Mam poważne wątpliwości czy obecny właściciel jest w stanie ten nasz wysiłek kiedyś docenić…   

Chcieliśmy dzisiaj  podziękować wszystkim, którzy mimo obowiązków zawodowych, przez te dni nam w tej przeprowadzce pomagali. Przesyłamy tą drogą serdeczne podziękowania dla:

Rafała Czarneckiego, Artura Dębińskiego, Piotra Jewca, Rafała Karasia, Jacka Kociołka, Pana Krzysia, Leszka Kucharskiego, Stanisława Kwietnia, Stanisława Michalika, Michała Nowaka-Pietrzyka, Adama Pikula, Łukasza Pikula, Janusza Pilcha,  Wojciecha Rabiegi, Jana Strąga, Mariusza Wróblewskiego

oraz dla wszystkich tych, którzy przed 12 laty podjęli się trudu odbudowy z ruin tego pięknego obiektu.

Wchodzimy w nowy etap historii naszego Klubu i tylko od nas zależy czy udowodnimy znowu sobie i innym, że potrafimy być najlepsi.  

Zarząd