Kurs sędziego strzelectwa sportowego 4 – 5.11.2017

Informuję K&K, że Klub nasz otrzymał pulę 8 miejsc na kurs sędziego strzelectwa dynamicznego.
Szczegóły poniżej:

Dział Szkoleń NROI Polska organizuje kursy sędziego strzelectwa sportowego w zakresie strzelań dynamicznych.

Termin:
4 listopada 2017r- część teoretyczna zakończona egzaminem (9:00-18:00)
5 listopada 2017r. – część praktyczna zakończona oceną pracy (10:00-14:00)

Miejsce:
Strzelnica Legia – Rembertów, Warszawa, Al. Generała Chruściela.

Koszt kursów:
200 zł. Opłata w dniu kursu. Opłata za kurs nie obejmuje opłat za wydanie licencji itp. W sobotę dla kursantów przewidziany jest obiad wliczony w cenę kursu. Zakwaterowanie należy sobie zorganizować we własnym zakresie.

Kursy zostały zatwierdzone przez Kolegium Sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego i umożliwiają:

– otrzymanie licencji sędziego PZSS klasy trzeciej w zakresie strzelectwa dynamicznego,
oraz w zakresie strzelectwa IPSC otrzymanie uprawnień Kandydata na RO (HRO – dawniej sędziego stażysty IPSC).

lub:

– podwyższenie uprawnień sędziego PZSS z klasy trzeciej do klasy drugiej w zakresie strzelectwa dynamicznego (po spełnieniu warunków zawartych w REGULAMINIE Kolegium Sędziów PZSS), oraz przy spełnieniu warunków określonych w WARUNKACH PROMOCJI podwyższenie uprawnień z „kandydata na RO” na Range Officera (RO) w ramach strzelectwa IPSC.

Uczestnictwo w Kursie wymaga rejestracji online:
https://www.eventbrite.com/e/kurs-sedziego-strzelectwa-sportowego-w-zakresie-strzelan-dynamicznych-tickets-39351797285?aff=escb&utm-medium=discovery&utm-campaign=social&utm-content=attendeeshare&utm-source=cp&utm-term=eventcard

Zarząd