Liga Małopolska – zakończenie sezonu IPSC

Sobotnimi zawodami o "IV Czapkę Gruszek" i "IV Złote Gacie" zakończyliśmy całoroczne zmagania w Lidze Małopolskiej. W zawodach wystartowało 36 osób w dywizjach Production 18, Standard 12 oraz Modified 6. Sędzią Głównym zawodów był Maciej Spychała.

Zawody rozpoczęliśmy o godzinie 10.00, a zakończyliśmy przed 15.00. Podzieleni na 4 grupy, przy sprzyjającej pogodzie, bardzo szybko ostrzelaliśmy przygotowane tory. Atmosfera podczas zawodów bardzo świąteczna, strzelało się miło i przyjemnie w bardzo sportowej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cieszy nas bardzo, że odwiedzają nas przedstawiciele kolejnych klubów IPSC, zainteresowanych strzelaniem dynamicznym. Z opinii zamieszczonych na klubowym forum wynika, że się podobało, co zapowiada że się jeszcze nie raz zobaczymy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki.

 Overall

 Stage

Standard
1. Tadeusz Gołąb
2. Jarek Bieliński
3. Krzysztof Sanecznik
4. Wiesław Burzec
5. Piotr Schramm
6. Darek "Czecze" Dąbrowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Production
1. Tomasz Malcharek
2. Robert Miklaszewski
3. Stanisław Kwiecień
4. Piotr Chrobok
5. Zbigniew Kubicz
6. Marek Zawiślak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modified
1. Marcin Bazarnik
2. Gracjan Socha
3. Grzegorz Bieniasz
4. Rafał Stobnicki
5. Monika Bazarnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia robił Czecze, ale niestety coś się pokiełbasiło przy kopiowaniu i mamy do dyspozycji tylko te fotki …