Liga Praktyczna II edycja Rybnik

W niedzielę 23 kwietnia, na strzelnicy w Rybniku, rozegrano drugą edycję Ligi Praktycznej. Na starcie pojawiło się (według listy wyników) 54 osoby, do dyspozycji których, organizator czyli ZSP, oddał 8 stage.

26.04 – 14.50
Wyniki zawodów z Rybnika zostały zdjęte ze stron internetowych, do czasu ustalenia ostatecznej decyzji w sprawie przeniesienia Krzysztofa Morysia do dywizji Standard.

29.04
Ponieważ do dziś nie rozwiązano sprawy wyników z zawodów, wstawiam pierwotnie otrzymane, które prawdopodobnie zostaną podtrzymane. WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strzelnica w Rybniku jest bardzo specyficznym obiektem, na którym zorganizowanie ciekawych zawodów IPSC jest niezwykle trudnym przedsięwzięciem. Kolegom z ZSP udało się przygotować na niej naprawdę dobre i wymagające stage, które również w pełni odpowiadały DVC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiem stage z łączną minimalną ilością 142 strzałów + 54 uczestników, 6 Open, 22 Production, 22 Standard, 1 Rewolwer (brawo !), 3 DQ ( w tym jedna osoba z ZSD 🙁
Związek Strzelectwa Dynamicznego na zawodach reprezentowało liczne grono strzelców; Wiesław Burzec, Tadeusz Noga, Maciej Spychała (to Zarząd :), Tomasz Malcharek, Sebastian Przybylski, Janusz Pilch, Piotr Schramm, Krzysztof Moryś, Maciej Łazarowicz, Marek Zawiślak, Sławomir Konik, Adam Pikul, Łukasz Pikul oraz Robert Miklaszewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz udział w zawodach obejmował również sędziowanie 3 stage (byli to TN, WB, TM, MZ). ZSD zgłosiło również dwie drużyny, jedyne jak się okazało na tych zawodach, po jednej w Production i Standard. (I tu pytanie do kolegów ! Czemu nie zgłoszono drugiej drużyny w Production ???)

Szczegółowe wyniki znaleźć można na stronie Regionu, tu tylko pierwsze szóstki.

Production.
1. Kaczyński Maciej
2. Miklaszewski Robert
3. Głowacki Mariusz
4. Męcwel Przemek
5. Malcharek Tomasz
6. Moryś Krzysztof
6. Nizewicz Witold – wyniki po zmianie dywizji Krzysztofa Morysia

Standard.
1. Sioda Wiesław
2. Gawęda Boguś
3. Burzec Wiesław
4. Znamirowski Sławek
5. Krzysztof Moryś
6. Sanecznik Krzysztof
7. Gołąb Tadeusz

Open>
1. Wylon Marcin
2. Wylon Marek
3. Bayer Przemek
4. Oberkiewicz Jędrzej
5. Wężyk Aleksander
6. Łukasz Pikul

Revorvel.
1. Tu osamotniony pierwsze miejsce zajął Ochniak Artur – brawo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świetnym pomysłem było zorganizowanie darmowego grilla, którego doglądała Pani Urszula Ochniak, dziękujemy za smaczny posiłek !
Na koniec wypada mieć nadzieję, że organizatorzy dopilnowali wszystkich formalnych spraw i nie będzie problemu z uznaniem zawodów jako level II.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————–
————————————————————————————————-

26.04.2006.

No i wykrakałem, po zamieszczeniu wyników na stronie internetowej okazało się, że w złej dywizji sklasyfikowano naszego kolegę klubowego Krzysztofa Morysia. Powyżej nowe wyniki, ze zmianami zaznaczonymi na czerwono. 
Jak narazie nie ma żadnej oficjalnej informacji, która mówiła by, o nie zaliczeniu zawodów do rankingu Ligi Praktycznej. Pewnie niedługo zostanie wydany w tej sprawie komunikat, który wyjaśni również i tę sprawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 zdjęcia pochodzą ze strony www.ipsc.pl gdzie zamieszczone są również inne zdjęcia oraz nowe szczegółowe wyniki