Liga Praktyczna – Rybnik 8.10.2006

W niedzielę 8 października na strzelnicy w Rybniku, rozegrano kolejną edycję zawodów zaliczanych do rankingu Ligii Praktycznej. Co cieszy, klub nasz reprezentowała liczna grupa zawodników.

Plany wyjazdu jedną, dużą grupą, spaliły na panewce, ponieważ koszty związane z wynajęciem busa okazały się dość duże, a my za słabo zorganizowani by tak z marszu je podjąć. Temat jednak został podjęty i w przyszłym roku powinien stać się naszą klubową wizytówką. Tak czy inaczej na zawodach w Rybniku reprezentowała nas liczna grupa nie tylko zawodników, ale również sędziów i kibiców obserwujących zawody.

 

 

 

 

 

 

 

duże zdjęcie

 

Organizatorzy przygotowali 6 torów o zróżnicowanej trudności, które biorąc pod uwagę specyfikę strzelnicy były dość ciekawe. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy, które prowadzili przydzieleni sędziowie, rozwiązanie sprawdzone i co najważniejsze skuteczne. Strzelanie rozpoczęliśmy około godziny 10.30, a wyniki zostały ogłoszone około godziny 17.30 W zawodach wystartowało 47-iu uczestników (5 w dyw. Open, 15 w dyw. Standard, 27 w dyw. Production).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki które osiągnęliśmy mogły by być lepsze, ale i tak humory w drodze powrotnej dopisywały nam bardzo. To był jeden z najlepszych wyjazdów krajowych w ostatnim czasie, jeśli w przyszłym roku dodamy do tego wspólną podróż, to może być tylko lepiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki dyw. Open
1. Marcin Wylon
2. Marek Wylon
3. Jędrzej Oberkiewicz
4. Maciej Kwiatkowski
5. Przemek Bayer

Wyniki dyw. Production
1. Robert Miklaszewski
2. Tomasz Malcharek
3. Maciej Kaczyński
4. Paweł Ciurzyński
5. Rafał Steczek
6. Maciej Łazarowicz

Wyniki dyw. Standard.
1. Wiesław Sioda
2. Sławek Znamirowski
3. Leszek Błażejewski
4. Krzysztof Sanecznik
5. Maciej Spychała
6. Darek Szymański

overall   stage   team

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta edycja zawodów level II, była pierwszą w której miał się wykazać nowy skład NROA. Niestety premiera nie wypadła zbyt hucznie, jedyną osobą z NROA pracującą przed zawodami był nasz klubowy kolega Wiesław Burzec.