Liga Slovensko Polska Dzień Drugi

Lany Poniedziałek  był drugim dniem, w którym można było wystartować w pierwszych zawodach Ligi Slovensko Polskiej. Dziś na starcie pojawiła się sześcioosobowa grupa zawodników, zamykająca listę startową złożoną w sumie z 41 uczestników.

Dziś, tak jak i wczoraj zawody zaczeliśmy od godziny 11.00, a dzięki małej ilości osób wyniki pojawiły się już około godziny 14.00. Pogoda w dniu dzisiejszym w strzelaniu nie przeszkadzała, a ciekawe tory nie pozwalały się nudzić.  A oto zdjęcia z dzisiejszych zmagań 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowójąc zawody na pewno bardzo udane, goście ze Słowacji nie zawiedli i w licznej grupie stawili się w Twierdzy. Ich obecność na pewno spowodowała dodatkową motywację dla naszych rodaków, czego dowodem były dziś telefony z zapytaniami o wyniki. A te, wcale nie są dla nas złe, o czym można się przekonać w zakładce WYNIKI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duże słowa uznania należą się kolegom przygotowującym zawody oraz dbającym o naszych gości. Szczególnie należą się one Tadeuszowi Nodze, jednemu z pomysłodawców Ligi SP. Tadeusz – DZIĘKUJEMY !!!

Już w sobotę kolejne zawody IPSC w Twierdzy. Tym razem rozpoczynamy  Ligę Małopolską IPSC Strzelba.
Planujemy rozegrać je na 9 stage (6 śrut, 3 breneka), start o 9.00.
Więcej informacji w środę w zaproszeniu.