LIGA SLOVENSKO POLSKA

Związek Strzelectwa Dynamicznego oraz cztery kluby IPSC na Słowacji proponują wszystkim strzelcom IPSC nową formę wspólnej rywalizacji sportowej. W skład Ligi Słowacko Polskiej wchodzi osiem zawodów IPSC, cztery zostaną rozegrane na Słowacji, a drugie cztery w Twierdzy.

Zdjecia zawodników ze Słowacji – kogo możesz spotkać.

Te zawody to:

1. 16.04.2006 "Start Ligi Słowacko – Polskiej" – Zielonki, level I
2. 13-14.05.2006 "Mosquito Match" – Komarno, level III
3. 19.08.2006 – Rimavska Sobota, level II
4. 26.08.2006 – Trancin Cachtice, level II
5. 09.09.2006 – Nitra Jeleniec level II
6. 15-16.09.2006 "Cracow Open 2006" – Zielonki, level III
7. 28.10.2006 "Imieniny Tadeusza" – Zielonki, level I
8. 12.11.2006 "Zakończenie Ligi S-P" Małopolski Gong – Zielonki, shoot off

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co należy zrobić, by zostać sklasyfikowany w Lidze Słowacko – Polskiej ? Wystartować w co najmniej dwóch zawodach na Słowacji i również co najmniej dwóch w Polsce. To jest jedyny warunek. Nie wystarczą cztery zawody w Polsce, nie wystarczą trzy zawody w Polsce i jedne na Słowacji. 2 + 2 to podstawowa reguła tej Ligi.

Po co to wszystko ? Wiadomo nie od dziś, że zawodnicy ze Słowacji strzelają lepiej IPSC od nas. Jest więc okazja do podglądnięcia ich, nauczenia się lepiej strzelać. Liga SP ma być okazją do nawiazania znajomości, polepszenia wzajemnych relacji, poznania się. Od Słowacji i Polski zaczynamy, ale nie wykluczamy dołączenia się kolejnych krajów, może Czesi, Litwini ? Zobaczymy. Jedno jest pewne, całość ma być dobrą zabawą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mała uwaga dla przewrażliwionych na punkcie wyników sportowych. Do rankingu zostają wprowadzone procentowe wyniki uzyskane przez poszczególnych zawodników w/w zawodach. Już sam ten fakt powinien odpowiedzieć na pytanie o co chodzi, bo przecież wygranie level I nie da się porównać do wygrania level III. Dlatego Liga SP to miejsce dla ludzi lubiących postrzelać i dobrze się przy tym bawić. Zapraszamy !!!

Wszelkich pytań w temacie Ligi SP udziela Tadeusz Noga, który w imieniu ZSD prowadził wszystkie rozmowy. tn@gramy.com.pl 501 651 404
Informacja na Słowacji http://www.saps.sk/index.php?session=&page=news&id_news=52