Małopolski Gong III edycja

W dniu dzisiejszym (30.04) odbyły się na naszej strzelnicy kolejne zawody pojedynkowe, zaliczane do rankingu Małopolskiego Gongu. Jak to zwykle podczas pojedynków bywa, emocji oraz niespodziewanych rezultatów nie brakowało.

Koledzy organizujący gong, przygotowali na dziś bardzo ciekawy układ celi, na który składały się również, oprócz nieodzownych popperów, trzy kółka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na starcie pojawiło się 17-tu zawodników, 10 osób startowało w dywizji Standard, a 7 w dywizji Production. Sędzą Głównym był Darek "Czecze" Dąbrowski, a pomagali mu Wiesław Burzec i Janusz Pilch (ta trójka przygotowuje wszystkie zawody MG).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradycyjnie już oprócz strzelania uczestnicy zawodów oraz widzowie zostali ugoszczeni wspaniale przygotowaną kiełbasą z grilla.

W Production pod nieobecność Tommego wygrał Sławek Hodura (ciekawie zapowiadają się ich pojedynki podczas następnych edycji), który pokonał w pojedynku decydującym o pierwszym miejscu Macka Łazarowicza. Trzecie miejsce wywalczył Maciek Kwiatkowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dywizji Standard działy się przysłowiowe "cuda", na które odporny pozostał jedynie Krzysztof Moryś wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Drugie miejsce zajął Wiesław Burzec, a trzeci był Darek Dąbrowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegółowe wyniki znajdziecie na Forum.

Już w najbliższą sobotę 6 maja kolejne zawody IPSC zaliczane do Ligi Małopolskiej, tory zostaną przygotowane w środę i czwartek, a zawody zaczniemy o 10.00 w sobotę.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych !!!