Małopolski Gong INCORSA 2013 wyniki I edycji

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza edycja tegorocznego shoot – offu którego sponsorem jest firma INCORSA.
Mimo złej pogody, na strzelnicy w Twierdzy na zawodach stawiło się ponad 20 strzelców! Strzelaliśmy w dywizji Production. Po rozegraniu wszystkich pojedynków każdy z każdym okazało się że trzech najlepszych strzelców: Roman Krzyżaniak, Rafał Czarnecki i Krzysztof Michalik, mają tyle samo wygranych. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były baraże. Z racji tego że Roman musiał wcześniej opuścić strzelnicę, do pojedynku barażowego o I miejsce przystąpił Rafał z Krzyśkiem, zapraszamy do oglądnięcia tego pojedynku bo warto!


Zwycięzcy gratulujemy! wszystkim strzelcom dziękujemy za udział i zapraszamy już na następną edycję która odbędzie się 24 lutego.
Poniżej wyniki z wczorajszych zawodów oraz ranking po I edycji na rok 2013.
Ranking Małopolski Gong
overall