Małopolski Gong Militaria.pl

 Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyła się kolejna już październikowa edycja turnieju Małopolski Gong Militaria.pl Edycję tą dość energicznie sędziowali Darek i Sławek, a sprawne tempo rozgrywania zawodów było konieczne, bo – co cieszy – na starcie pojawiła się spora grupa zawodników. Tory zostały ustawione wg pomysłu Jacka, i tym razem strzelaliśmy przez okno, z bronią leżącą przy starcie na stoliku.

Zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięzców poszczególnych dywizji;

standard  Grzegorz

production Sławek

Po dekoracji zwycięzców oraz losowaniu nagród od naszego sponsora Militarii.pl odbył się tradycyjny przy Gongu grill.
Turniej 2010 powoli zmierza do finału, a co ciekawe w dywizji production złoty medal 2010 jest w zasięgu aż 4 zawodników. Zapowiada się więc emocjonująca walka do ostatniej edycji oraz może ostatniego strzału.
Zapraszamy na kolejne zawody 7 listopada, mamy już w realizacji kolejny, nowy oczywiście pomysł ustawienia torów. Do zobaczenia.