Podziękowania po Zawodach Strzeleckich Incorsa Cup 2024

Szanowni Uczestnicy,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w Incorsa Cup 2024. Mamy nadzieję, że pomimo niesprzyjającej pogody każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.
Gratulacje dla tych, którzy zdobyli miejsca na podium w swoich klasach.

Chcielibyśmy także wyrazić naszą wdzięczność dla wszystkich sędziów, ekipy budowlanej, strzelnicy TAS oraz Zbyszka Kaletki, a także wszystkich osób zaangażowanych w organizację tych zawodów. Wasza ciężka praca i oddanie sprawiły, że całe wydarzenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Tradycyjnie, podziękowania dla Range Masterów – Tadeusza Nogi i Dariusza CzeCze Dąbrowskiego, za pilnowanie bezpieczeństwa. A każdy, kto był ciut mniej skoncentrowany w ten weekend, niech odbierze to jako fajną lekcję w dobrym towarzystwie.

Chcielibyśmy również podziękować sponsorom:
– Incorsa – sponsor główny;
– Oshee
– Roleski
– Wykrojniki
– Strzelnica BigGun
– HalinkaArms
– KrakArmory

Mamy nadzieję, że spędziliście świetnie czas i czekamy na nasze kolejne spotkanie na strzelnicy.

Pozdrawiam serdecznie
Adam Włoczewski
Match Director