Powitanie Jesieni – udany debiut nowych zawodników

W rozegranych w niedzielę zawodach IPSC "Powitanie Jesieni", startowała liczna grupa nowych zawodników, wszyscy oni ukończyli zawody bez większych problemów, co napawa optymizmem na przyszłość. Zawody prowadzili, debiutujący w tych rolach; Match Direktor Maciej Zimny, Range Master Tadeusz Noga.

Wyniki zostały dołączone do tekstu

Po zmianie terminu, zawody mogliśmy rozpocząć dopiero po godzine 10.00 (zgodnie z ustaleniami z hotelem Twierdza), co spowodowało, że zakończenie odbyło się w okolicach godziny 18.00. Brakowało niestety również chętnych do prowadzenia grup, więc ponad 40 uczestników zostało podzielonych na tylko 4 squady, to również miało wpływ na czas trwania zawodów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przygotowanych zostało 7 stage, wykorzystujących zabudowania z Cracow Open 2006. Tory były więc ciekawie, ale i nachodzić się trzeba było, ponieważ strzelaliśmy tylko w dolnej części strzelnicy.

Wyniki overall stage

Już dziś zapraszamy na kolejne zawody IPSC, które odbędą się w najbliższą sobotę (28.10), a będą to "Imieniny Tadeusza".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy !!!