Prace przygotowawcze przed zawodami C.O.

Ostatnia sobota to w Twierdzy kolejne etapy przygotowań do zawodów Cracow Open 2006. Dziękujemy wszystkim za przybycie i pomoc w porządkowaniu strzelnicy. Wykonaliśmy przysłowiowy "kawał dobrej (nikomu nie potrzebnej) roboty" 😉

A że przy okazji dobrze się bawilismy …

Grupa budująca tory nie pozostawiła nam złudzeń, co do prac które powinniśmy wykonać, zebranie śmieci, porządki, przenoszenie przysłon, popperów itd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najciekawsze zadanie postawione przed nami to przesunięcie i pionowe postawienie tego małego pieńka. Było i ciężko i wesoło, najlepsza mieszanka jaką można sobie wymyśleć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście była też przerwa na posiłek regeneracyjny 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna gorąca prośba o przyjście na strzelnice i pomoc w pracach porządkowych !!!

Potrzebujemy wytyczyć parking, pomalować linie na czerwono. Są to prace lekkie, ale czasochłonne, do wykonania w kilka godzin. Zapraszamy w sobotę wszystkich, którzy mogą i dodatkowo chcieliby przyłożyć rękę do prac przygotowawczych w Cracow Open 2006. Wystarczą trzy, cztery godziny, dobry humor i uda nam się wykonać wiele ważnych (i pomału pilnych) prac.

Zapraszamy w sobotę na godzinę 9.00