Prośba MD BUL CUP 2018

Proszę wszystkich strzelców – naszych gości, o przemyślaną rejestrację na kolejnych organizowanych przez nas zawodach w Drużbicach – BUL CUP 2018.
Chaos jaki panuje przy rejestracji, błędy w podawanych danych, blokowanie pod jednym nazwiskiem kilku miejsc po to by za chwilę odwołać rezerwację, kilkukrotna zmiana teamów w ciągu dnia – przysparza nam dodatkowej niepotrzebnej pracy, którą musimy godzić z obowiązkami zawodowymi.
Wszyscy pracujemy społecznie i zamiast skupić się na sprawach zasadniczych związanych z zapewnieniem Wam komfortowego przebiegu i miłego spędzenia z nami tego czerwcowego weekendu, zajmujemy się porządkowaniem spraw, które zazwyczaj załatwia się w prosty i przejrzysty sposób w parę minut.

Informuję jednocześnie, że wszelkie zmiany wynikające z błędów popełnionych przy rejestracji, będą korygowane dopiero po weryfikacji wpłat, tj po dniu 18 maja br.

BUL CUP 2018
Adam Pikul, CEO, MD