Puchar INCORSY 2012

Szanowni Państwo ustalenia dotyczące tegorocznej edycji zawodów o Puchar Incorsy zostały zakończone i możemy wreszcie udzielić Państwu pełnej informacji na temat tych zawodów.
Na wstępie przepraszamy, że nie podawaliśmy informacji częściowych, jednak uznaliśmy, że przy tak dynamicznie zmieniającej się sytuacji wprowadzi to tylko zamieszanie.
Ponieważ istniały uzasadnione obawy, iż podczas Euro 2012 może zostać wprowadzony zakaz noszenia broni, termin zawodów został przesunięty na 13.10. Puchar Incorsy 2012 zostanie rozegrany w ramach Ligi Slovensko Polskiej. Obecnie wszystko wskazuje, że zakaz nie zostanie wprowadzony, jednak znając nasze polskie skłonności do bezpieczeństwa związanego z bronią wolimy nie ryzykować – nie chcielibyśmy narażać renomy naszych jak by nie było międzynarodowych zawodów, na kompromitację i odwoływanie ich na kilka dni przed terminem. Jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie, by w pierwotnym terminie przeprowadzić zawody – ZSD zorganizuje zawody IPSC level II (ale o tym już w innym miejscu).

Każda edycja zawodów o Puchar Incorsy wiązała się z ciekawymi nagrodami – tak też będzie i w tym roku. Jednym z partnerów Pucharu została firma Anschutz, która wraz z Incorsą ufundowała do rozlosowania wśród uczestników karabin MSR RX22. Informacje o karabinie można znaleźć TU.

Zawody odbędą się w randze level III – do dyspozycji zawodników będzie 9 stage ze 184 strzałami, konstruktorem stage będzie Wiesław Burzec, Range Masterem Maciej Spychała, a Match Direktorem Robert Miklaszewski.
Wszelkie dodatkowe informacje o zawodach znajdziecie na stronie zawodów gdzie została również uruchomiona rejestracja do której serdecznie zapraszamy.