Puchar INCORSY – wyniki i relacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II Edycja Grand Prix Polski 2007 rozegrana w Krakowie w dniu 26.05, przypadła na również drugą edycję Pucharu INCORSY, drugich co do wielkości zawodów zaliczanych do Ligi Małopolskiej. W zawodach wystartowało 78 osób, które do pokonania miały 9 torów.

Bardzo cieszy brak dyskwalifikacji, co wynikało między innymi z dobrze przygotowanych torów, które w opinii uczestników były bardzo ciekawe i wymagające).

Zawody rozpoczęliśmy kilkanaście minut po godzinie 9.00. Uczestnicy, podzieleni na 9 squadów, udali się na wyznaczone tory, do których zostali wcześniej przypisani sędziowie. Range Masterami zawodów byli Przemek Męcwel i Zbyszek Świerczek, Match Direktorem Maciek Spychała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawodnicy w ramach wpisowego otrzymali spray do czyszczenia broni i nowy katalog INCORSY . W katalogu oprócz oferty firmy, znajdują się również reklamy zawodów IPSC organizowanych przez nasz klub. To efekt wieloletniej już, dobrej współpracy pomiędzy INCORSĄ i ZSD, której następnym etapem jest przekształcenie Pucharu INCORSY w zawody level III.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już pierwsza edycja GP Polski pokazała, że w tym roku o dobre wyniki będzie rywalizowała liczna grupa zawodników. Ostatnie zawody tylko potwierdziły powyższe twierdzenie. Na szczególną uwagę zasługuje wygrana Przemka Lewandowskiego w Production, który w ostatnim okresie borykał się raczej z kontuzjami. W Open, Marek Wylon przełamał passę zwycięstw Marcina Wylona, ale czy to rosnąca forma Marka, czy też chwilowe rozluźnienie Marcina, przekonamy się pewnie dopiero w kolejnych zawodach. W Standard cieszy powrót do czołowej stawki Krzysia Sanecznika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Wyniki Standard

1. Sioda Wiesław

2. Gawęda Bogusław

3. Michałowski Krzysztof

4. Świerczek Zbyszek

5. Mizuro Maciej

6. Sanecznik Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standard kategoria Lady

1. Sioda Kasia

2. Kazmierczak Agnieszka

Standard kategoria Senior

1. Gawęda Bogusław

2. Gołąb Tadeusz

3. Kołakowski Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Production

1. Lewandowski Przemek

2. Malcharek Tomasz

3. Sokołowski Leszek

4. Koliński Robert

5. Męcwel Przemek

6. Redecki Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki   ——–>>>>  OverAll   Stages   Team

Z PUCHAREM INCORSY z Krakowa wyjechał team „Ba-Bach Production I”, jako team, który zebrał podczas zawodów największą ilość punktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszych klubowych wynikach na czoło wysuwa się II miejsce taemu w dywizji Production, a indywidualnie 8 miejsce Staszka Kwietnia (Production) i 12 Rafała Karasia w Standard.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec kilka słów podziękowania dla wszystkich osób funkcyjnych. Koledzy, to że zawody się udały, że przebiegły tak sprawnie, to Wasza (i pogody 😉 zasługa. Dziękujemy bardzo i do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Pozdrawiam
Robert Miklaszewski