Puchar Krakowa 2008 – pogrom mistrzów ;)

Rozegrany w ostatni weekend Puchar Krakowa zgromadził na starcie ponad 80-ciu uczestników, co prawdopodobnie jest dla naszego klubu wynikiem rekordowym. Wpływ na taką frekwencję miał niewątpliwie fakt, iż zawody zaliczane były do GP Polski 2008 oraz do Ligi Slovensko – Polskiej. Sobotnie zmagania zawodników poprzedził piątkowy prematch w którym uczestniczyło ponad 20 osób.

Zawody organizacyjnie prowadził Tadeusz Noga, sędzią głównym był Wiesław Burzec, tory prowadzone były przez koleżanki i kolegów ze Słowacji oraz całej Polski. Biuro prowadził Zdenek Entl z Czech. Stage zostały przygotowane przez Wiesława Burzca oraz Macieja Zimnego, którzy zasłużyli na słowa najwyższego uznania, bo tory były przygotowane perfekcyjnie.

Pogoda sprzyjała strzelaniu, a ciekawe tory oraz dobra atmosfera podczas zawodów nie pozwoliła na nudę. Na liście startowej znalazło się kilku mistrzów Polski, którzy jak się okazało podczas ogłoszenia wyników znaleźli w Krakowie pogromców ; ) Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i czekamy na rewanż.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie, sportową rywalizację i świetną atmosferę, jednocześnie zapraszamy na kolejne zawody IPSC organizowane przez nasz klub. Do zobaczenia.

Pozdrawiam
Robert Miklaszewski