Pytania do kandydatów na Dyrektora Regionalnego

Do wyborów Dyrektora Regionalnego coraz bliżej. Dzięki Waszej aktywności w tym temacie mamy już kilka istotnych pytań do kandydatów. Większość z pytań jest bardzo podobna i dotyczy wizji rozwoju IPSC oraz współpracy z PZSS. Można powiedzieć, że MY WYBORCY odrobiliśmy zadanie, teraz pozostaje tylko pytanie, czy równie poważnie do sprawy wyborów podejdą NASI kandydaci i odpowiedzą na nurtujące nas pytania.

Poniżej zamieszczamy pytania do kandydatów na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Odpowiedzi na nie, proszę kierować na adres robert.miklaszewski@mmds.pl będą one zamieszczane niezwłocznie po ich otrzymaniu. Jeśli któryś z kandydatów chciałby o czymś jeszcze poinformować wyborców, to będzie to chyba najwłaściwszy moment.
Pytania.
1. Jakie kroki ma Pan zamiar przedsięwziąć w celu rozwoju Polskiego IPSC ?
2. Na jakich zasadach powinna opierać się współpraca struktur IPSC z PZSS i dlaczego ?
3. Na kogo powinien być wystawiany Certyfikat IPSC ? ZSP, PZSS czy na inną organizację ?
4. Czy zamierza Pan ubiegać się o organizację Mistrzostw Europy IPSC w roku 2010 w Polsce ? Gdzie mogłyby one zostać rozegrane i kto powinien je organizować ?
5. Jak widzi Pan funkcjonowanie Rady Regionu. Jakie kompetencje powinna ona mieć ?
6. Jakie kroki ma Pan zamiar przedsięwziąć, aby wizytówka Polskiego IPSC, zawody „Polish Open” miały większe znaczenie na arenie międzynarodowej ?

 Panowie Kandydaci, teraz Wasza kolej, czekamy na odpowiedzi.

pobierz » Programy wyborcze kandydatów – wstęp
pobierz » Tadeusz Gołąb
pobierz » Tomasz Redecki
pobierz » Tomasz Redecki – tezy wyborcze
pobierz » Wiesław Sioda