Sponsorzy Cracow Open

Kontynuując wizyty w firmach współpracujących z ZSD przy okazji zawodów Cracow Open 2005, odwiedziliśmy krakowską firmę REM BUD czyli naszego klubowego kolegę Stanisława Michalika.

 

 

Stanisław, jak można się przekonać z dyplomów i podziękowań wiszących na ścianie jego gabinetu, aktywnie uczestniczy w życiu Krakowskich (i nie tylko) klubów sportowych i imprez im towarzyszących.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto przypomnieć, iż Stanisław prowadził i nadzorował prace nad dolną częścią naszej strzelnicy. Wszyscy pamiętamy wszechobecne błoto znajdujące się w dolnej części strzelnicy podczas pierwszej edycji zawodów. Prawidłowo wykonana kanalizacja, a właśnie między innymi tym w imieniu klubu zajmował się Stanisław, pozwoliła raz na zawsze pozbyć się tego problemu.