Spotkanie sekcji długodystansowej

Zebranie

29 lutego odbyło się spotkanie na temat strzelania długodystansowego z Mariuszem Wójcikiem w siedzibie firmy REMBUD, dzięki
uprzejmości jego Właściciela, a naszego  kolegi Stanisława Michalika. Mariusz opowiedział nam o podstawowych technikach strzelania, balistyce pocisków, jak dostosować sprzęt i co zrobić, żeby nasze strzały były trafniejsze.

Mariusz rzucił światło na to, jak wiele czynników wpływa na celność strzału — od wiatru, temperatury i wilgotności powietrza do siły Coriolisa.

Koniec końców, spotkanie było nie tylko bardzo interesujące, ale również dało nam możliwość zadawania pytań i wymiany pomysłów. Jeśli ktoś chce pogłębić swoją wiedzę na temat strzelania długodystansowego, zdecydowanie warto dołączyć się do sekcji.

Zapraszamy na kolejne spotkania!

Pozdrawiam,
Anatoli