Tegoroczna edycja zawodów Cracow Open 2017 Level III

Związek Strzelectwa Dynamicznego zawiadamia, że tegoroczna edycja zawodów Cracow Open 2017 Level III zaliczanych do pistoletowego rankingu Grand Prix IPSC odbędzie się w dniach 12-13 sierpnia 2017 r. na terenach strzelnicy myśliwskiej i sportowej w Starachowicach.

W tym roku podobnie jak i w ubiegłym, wybraliśmy obiekt, który świetnie sprawdził nam się podczas ostatniej edycji tej cieszącej się w środowisku dużą popularnością imprezy.

Nasze wspólne doświadczenia oraz administratora strzelnicy przy organizacji poprzednich zawodów w tym, tegorocznej – 10 jubileuszowej edycji zawodów INCORSA CUP 2017, dają nam znowu szansę na zaproszenie Was na kolejną udaną imprezę.

Zapraszamy serdecznie zarówno stałych, wieloletnich już sympatyków tej imprezy, jak i nowych strzelców zaczynających swoją przygodę w strzelectwie dynamicznym.

Lokalizacja strzelnicy w Starachowicach: kliknij tutaj

Zarząd