TOR TRENINGOWY

Koleżanki i Koledzy,

Informujemy, że od tego tygodnia nasz klub posiada stałą rezerwację na jeden tor pistoletowo-karabinowy na strzelnicy Pasternik. Tor jest dostępny w każdą środę od godz. 14:00 do zamknięcia strzelnicy. Jest to skrajny, lewy tor na hali pistoletowej. Nad wejściem na tor wisi żółty baner z informacją o rezerwacji dla strzelców IPSC. Tor ma długość 54 metry i można na nim strzelać z pistoletu i karabinu centralnego zapłonu. Na lewo od wejścia na tor znajduje się zielona, metalowa szafka z wyposażeniem treningowym. W środku można znaleźć tarcze IPSC oraz metalowe płytki pistoletowe. Szafka zamknięta jest na kłódkę szyfrową, którą każdy członek klubu ma prawo otworzyć i korzystać ze sprzętu.

Uwaga! Udostępnione w szafie płytki metalowe nie nadają się do użycia, jako cele karabinowe – ulegną zniszczeniu. Prosimy strzelać do nich tylko z pistoletu.

Oferta skierowana jest głównie do nowych członków klubu, którzy mają już uprawnienia i mogą trenować samodzielnie. Chcemy, żeby ten „dzień klubowy” dał nowym członkom możliwość spotkania innych strzelców IPSC i wspólnej wymiany doświadczeń na temat sprzętu, treningu, taktyki itd. Będzie to okazja do integracji środowiska IPSC.

Oczywiście zapraszamy do korzystania z toru nie tylko nowych członków, ale również weteranów IPSC. Członkowie, którzy jeszcze nie mają uprawnień muszą trenować pod okiem instruktorów.

Zapraszamy,
Zarząd ZSD