VI edycja Małopolskiego Gongu za nami !

W dzisiejszej edycji Małopolskiego Gongu wystartowało 23 zawodników, (10 osób w dywizji Standard, 12 osób w dywizji production oraz 2 osoby w dywizji Open. Jedna z osób strzelała w dwóch dywizjach). Na koniec urządziliśmy pokazowego shotoffa z użyciem strzelb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka osób strzelało dziś naprawdę bardzo dobrze (Wiesiek Burzec, Boguś Gawęda, Piotr Schramm, Tommy, Chrobok Piotr, Muniak Maciej, Ołubiec Piotr), niestety aby zachować równowagę w przyrodzie kilka osób musiało strzelać źle, po prostu bardzo źle 😉 (Tadeusz Noga, Maciej Zimny, Miklaś, Spychu, Doktor, Sławek Hodura).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo ciekawie wyglądała rywalizacja w dywizji Open, pomiędzy Markiem i Marcinem. Koledzy ustalili, że strzelają do siedmiu wygranych pojedynków. No i wszystko by było w porządku, gdyby nie Marcin, który dowalił tacie siedem do zera 🙂 Komentarze, które Marek musiał wysłuchać na długo pozostaną w naszej pamięci 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Production:

1. Tomasz Malcharek
2. Maciej Muniak
3. Piotr Chrobok
4. Sławek Hodura
5. Sylwek Michalczewski
6. Piotr Ołubiec
7. Marek Zawiślak
8. Paweł Chrobok
8. Piotr Poniedziałek
8. Sławek Konik
11. Tomek Grzesik
12. Janusz Bugaj

Wyniki Standard

1. Wiesiek Burzec
2. Bogusław Gawęda
3. Krzysztof Moryś
4. Tomasz Malcharek
5. Piotr Schramm
6. Maciek Spychała
7. Robert Miklaszewski
8. Janusz Pilch
9. Tadeusz Noga
10. Maciej Zimny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec postrzelaliśmy trochę ze strzelb, a pokazowy pojedynek odstrzelili dwaj Mistrzowie Polski w Strzelbie IPSC, Tomasz Malcharek (Standard) i Bogusław Gawęda (Standard Manual). Było na co popatrzeć, poppery padały dużo szybciej niż z pistoletów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie do Twierdzy, za świetną zabawę i do zobaczenia na kolejnych zawodach pojedynkowych, które odbędą się 1 października, już dziś zapraszamy na te niezwykle widowiskowe zawody.