Puchar Wielkiego Serca – WOŚP 2013

 Wyniki zawodów
wosp-handgun-overall
wosp-handgun-stage
overall rifle
stages rifle
wosp-shotgun-overall
wosp-shotgun-stage

Dziękujemy wszystkim obecnym na dzisiejszych zawodach WOŚP. Dzięki Waszej aktywności udało się nam zebrać 3.692 zł co jest drugim wynikiem w historii zawodów o Puchar Wielkiego Serca !!! Dziekujemy bardzo w imieniu Orkiestry : ) i do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Wyniki oraz relacja foto już niebawem.

Duże zdjęcie grupowe.

 

  To już ostatnie informacje dotyczące jutrzejszych zawodów o Puchar Wielkiego Serca.  Startujemy o godzinie 10.00 zapraszamy więc około 9.30 do Twierdzy.
Zawody będą się składać z 4 stage pistoletu, 2 stage karabinu oraz 2 stage strzelby (śrut).

Na pistolet przewidziane jest 60 strzałów.
Na karabin przewidziane jest 30 strzałów.
Na strzelbę przewidziane jest 20 strzałów.

Startowe jak już wcześniej informowaliśmy – wpłacane do puszki WOŚP, 60 zł za całość zawodów, jeśli ktoś wrzuci do puszki więcej będzie Orkiestrze miło ; )

Na licytacji poza medalem IPSC i Pucharem Wielkiego Serca będzie można wylicytować czapkę firmy 5.11 z podpisem Erica Grauffla, legendarną już czarną czapkę 5.11 z roku 2008, medal Sponsora Cracow Open Polish National Championship 2007, koszulki IPSC oraz garść gadżetów związanych ze strzelectwem. Od Zbyszka Świerczka otrzymaliśmy „kupon” na lekcję strzelania z pistoletu maszynowego Skorpion.
Jeśli masz w domu coś co chciałbyś oddać Orkiestrze na licytację – przynieś jutro, spróbujemy znaleźć chętnych, a pieniądze z licytacji trafią do puszki WOŚP.

Zapraszamy jutro – do zobaczenia !

 

Wszystkich chętnych którzy chcą wziąć udział prosimy o rejestrację online

 

 

 

 

Każdy uczestnik zawodów otrzyma dyplom, a po zawodach będzie można licytować przygotowane fanty. Sławek Cnotliwy oddał Orkiestrze wylicytowany w roku ubiegłym Puchar Wielkiego Serca, a Krzysztof Michalik wylicytowany medal prezydenta IPSC, dodatkowo mamy kilka pamiątkowych koszulek z zawodów IPSC.

Zapraszamy wszystkich na dobrą zabawę – kolejne informacje niebawem

 

 

 

 tak bawiliśmy się w roku 2012 a zebraliśmy wówczas rekordową kwotę

Miło nam poinformować, iż w dniu 13.01.2013 zostaną rozegrane, tradycyjnie już w dniu finału WOŚP,  zawody o Puchar Wielkiego Serca. W tym roku również proponujemy zabawę w formie 3 – gun ! Wiesław przygotowuje tory do strzelań pistoletowych, strzelbowych i karabinowych, szykuje się więc świetna zabawa, na którą zapraszamy wszystkich sympatyków sportu strzeleckiego. Spychu i Miklaś zadbają o puszkę WOŚP oraz fanty do tradycyjnej licytacji, z której cały dochód trafia na rzecz WOŚP. Zapraszamy w niedzielę już od 9.30, startowe trafia do puszki (prosimy o min 60 zł). Więcej szczegółów o zawodach niebawem :)