WOŚP – podsumowania

1924,00 złote to suma jaką uzyskaliśmy z dzisiejszego spotkania naszego środowiska w ramach charytatywnej imprezy "Puchar Wielkiego Serca" 28 zawodników i 12 gości bawiło się na strzelnicy w Hotelu Twierdza.

Do ostrzelania mieliśmy 6 torów. Dzisiejsze zawody różniły się od innych tym, że każdy mógł strzelać tylko te sytuacje które mu odpowiadały, a jeśli ktoś nie był z wyniku zadowolony mógł sobie dany tor powtórzyć – czyli totalny luz i zabawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki pomysłowi i dużemu zaangażowaniu Roberta Wrony oraz kolegów ze Związku Strzelectwa Praktycznego z Zabrza,pierwszy raz w Krakowie na imprezie IPSC strzelaliśmy konkurencję Pistolet Policyjny ( PP-2).  ROBERT Serdeczne podziękowania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kilku osób będących gośćmi uczestników był to dzień pierwszego kontaktu z bronią palną. Pod okiem doświadczonego w  "nauczaniu początkowym" Darka Dąbrowskiego każdy chętny mógł sprawdzić czy posiada "wrodzony talent" strzelecki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

różne sposoby na błoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie odbyła się licytacja Pucharu Wielkiego Serca.  Dość ostra licytacja rozgorzała o puchar pomiędzy przedstawicielem ZSD i ZSP. Puchar jednak wylicytował Rafał (….) proszący o zachowanie anonimowości – nasz przyszły członek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wylicytowaniu sumy 430,00 zł przekazał puchar na rzecz ZSD. Licytację w  bardzo profesjonalny sposób, młoteczkiem służącym do celów rusznikarskich poprowadził Piotrek Miklaszewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak jak rozpoczęcie zawodów obwieścił strzał z armatki, tak też po pamiątkowym zdjęciu z hukiem zakończyliśmy tegoroczną imprezę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania i mamy nadzieję spotkać się w czasie przyszłorocznego XVII już finału WOŚP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I na zakończenie fotokopia dowodu wpłaty pieniążków do sztabu WOŚP