Wrocław Open 2006

Czwarte, ale dla nas tak naprawdę drugie, Wrocław Open okazały się bardzo udanymi zawodami. Na starcie pojawiła się cała krajowa czołówka, którą świetnie uzupełniali zawodnicy zagraniczni.
W zawodach tych startowało również 13-tu członków naszego klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorzy zawody przygotowali bardzo starannie, stage były naprawdę ciekawe i co ważne nieźle przygotowane. Dobrze się spisały przeźroczyste przesłony, które umożliwiały obserwację poczynań zawodnika sędziemu oraz widzom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strzałów było dużo, a biegania jeszcze więcej, tylko dwa tory można było ostrzelać w całości z miejsca. Na torach było kilka kiwaków oraz jedna tarcza zjeżdżająca, a wszystko do ostrzelania w bardzo dużym tempie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Związek Strzelectwa Dynamicznego we Wrocławiu reprezentowali,
dywizja Standard (w nawiasach miejsce) Wiesław Burzec (13 w Regular oraz 3 w Standard Senior), Maciej Spychała (21), Piotr Schramm (25), Tadeusz Noga (31 R, 11 SS), Janusz Pilch (47 R, 11 SS), Maciej Kuc (49),

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dywizja Production, Tomasz Malcharek (5), Robert Miklaszewski (9), Maciej Łazarowicz (33), Zawiślak Marek (36) Adam Włoczewski (37), Sławek Konik (40), Adam Pikul (42).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużynowo Team Production zdobył trzecie miejsce, a Team Standard czwarte.

 

 

 

Wrocław Open 2006 było okazją do spotkania z właścicielem firmy Incorsa, Dariuszem Dąbrowskim. Od tego roku Incorsa jest przedstawicielem Słowackiej firmy Grand Power, producenta pistoletu K100.
We Wrocławiu na trójstronnym spotkaniu zapadła decyzja o przekazaniu pistoletu K100 na loterię podczas zawodów Cracow Open 2006, ale uwaga, pistolet ten zostanie rozlosowany tylko wśród zawodników z Polski !!!