Wyniki zawodów „Puchar Twierdzy”

W sobotę na naszej strzelnicy w Zielonka zostały rozegrane zawody o Puchar Twierdzy. W zawodach wzięło udział 71 strzelców, strzelaliśmy w dywizjach OPEN, STANDARD, PRODUCTION. W Production w klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się Staszek Kwiecień, w dywizji produkcji otwarła się nam kategoria SENIOR w której najlepszym okazał się Bogusław Gawęda. W standardzie w overall-u najlepszym był Radek Widła, w tej dywizji również otwarła się kategoria SENIOR w której pierwsze miejsce zdobył Wiesław Burzec. Dywizja Open niestety z powodu małej frekwencji (tylko trzech strzelców) się nie otwarła. Najlepiej w niej strzelał Tadziu Gołąb. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tych zawodach.
Zapraszam do zapoznania się z wynikami z poszczególnych torów oraz z wynikami końcowymi.

Zapraszamy jak zwykle do oglądania filmów z tych zawodów na naszym kanale YouTube ACTIONZSD