Wyniki Ankiety

Witam wszystkich zainteresowanych wynikami ankiety dotyczącej kandydata na Dyrektora Regionalnego. Sama ankieta wywołała jak wiecie przeróżne emocje, jedni prosili by ją zdjąć inni by zostawić, jedni traktowali poważnie inni robili sobie z niej żarty.
Tak czy inaczej, ilość głosów przeszła najśmielsze oczekiwania, 453 oddane głosy to rekord raczej nie do pobicia, zwłaszcza że został osiągnięty w zaledwie kilka dni.

 

Ostateczny wynik to 151 głosów na każdego z kandydatów. Tak, to nie pomyłka, osobiście dobiłem 3 brakujące do tego stanu głosy. Nie chciałem by po całej „tej zabawie” któryś z kandydatów czół się lepiej niż pozostali.
Teraz kilka faktów.
Rekordzistów oddających głosy według IP było trzech (co za ironia) wygrał ten, który oddał 107 głosów na jednego z kandydatów, drugi 94, trzeci 93 głosy.
Cztery nr IP musiałem obdarzyć DQ, za głosowanie na kilku kandydatów (nawet trzech ?!).
No a teraz najważniejsze, najwięcej głosów otrzymali Tadeusz Gołąb i Tomasz Redecki po 14, Wiesław Sioda otrzymał ich 10.
Tyle wynika z listy oddanych głosów ustawionej według IP.
Pozdrawiam wszystkich, którzy wzięli udział i zapraszam do kolejnej naszej foto zagadki lub ankiety.
Obiecanego komentarza nie będzie, bo jak widzę szkoda słów na pewne sprawy, nic się na razie nie zmieni.

Przemo, ponieważ nie wiem czy dojadę do Was, pozwolę sobie przypomnieć w jak miłej atmosferze zakończyliśmy sezon dawno, dawno temu.
Polecam wszystkim rozpalonym głowom.
DVC