Wyniki dzisiejszego shoot-offu

P1090568-003Dziś strzelaliśmy nasze klubowe zawody pojedynkowe, dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie na strzelnicę. Po rozegraniu wszystkich pojedynków każdy z każdym okazało się że Krzysztof Michalik, Rafał Czarnecki i Sławek Hodura mają taką samą ilość wygranych pojedynków. Do wyłonienie zwycięzcy zawodów potrzebne były pojedynki barażowe między nimi. Po zaciętych pojedynkach, najlepszym okazał się Krzysiek. Tuż za nim na drugim miejscu Sławek, a na trzecim miejscu uplasował się Rafał. Zwycięzcy gratulujemy! wszystkim strzelcom dziękujemy za udział i zapraszamy już na ostatnią tegoroczną edycję shoot-offu która odbędzie się 15 grudnia na naszej strzelnicy! Poniżej wyniki zawodów, a w zakładce WYNIKI, zaktualizowany RANKING.

17.11.2013
Zielonki
GONG X (shoot-off)