Wyniki I Grand Prix Polski

Sobotnimi zawodami rozpoczeliśmy kolejną edycję Grand Prix Polski IPSC. Pogoda wprost idealnie dopasowała się do naszych potrzeb, zarówno w piątek podczas prematchu, jak i w sobotę podczas zawodów głównych.

W zawodach wystartowało 64-ech uczestników w trzech dywizjach. Niektóre wyniki są bardzo ciekawe, co zapowiada interesujący sezon strzelecki.

Overall  Stages


Tegoroczne Grand Prix Polski mieliśmy rozpocząć we Wrocławiu, niestety strzelectwo przegrało tam z żużlem i koledzy zmuszeni byli zmienić termin zawodów Wrocław Open. Chcąc utrzymać sześć edycji GP, troszkę awaryjnie zdecydowaliśmy się zorganizować I Edycję Grand Prix Polski 2007.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

   
W piątek rozegraliśmy Prematch, w którym sędziami prowadzącymi byli koledzy; Zbyszek Świerczek, Jarek Bieliński, Dariusz Schuppik oraz Mariusz Głowacki. Do grupy tej podczas Matchu dołączyli Tadeusz Noga, Dariusz Dąbrowski, Rafał Karaś, Maciej Spychała (Range Master) oraz Robert Miklaszewski (Match Direktor).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponieważ prognozy pogody wskazywały, że będzie raczej mokro, biegania po torach nie było zbyt dużo. Mimo tego stage, które przygotował Wiesław Burzec, do łatwych nie należały (jedna Virginia, jeden tor z użyciem silnej ręki, a i tarcz PT nie brakowało).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zawody przebiegły bardzo sprawnie, dla kilku osób przerwa na przygotowany przez nas bigos, okazała się już tak naprawdę końcem zawodów. Dzięki temu uniknęliśmy strzelania w deszczu, który zaczął padać tuż po wręczeniu ostatnich nagród. Oficjalnie otwarte zostały dwie dywizje (standard, production) i jedna kategoria (standard senior)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Standard.
1. Wiesław Sioda
2. Bogusław Gawęda   – 1 miejsce w kategorii Standard Senior
3. Maciej Mizuro
4. Zbyszek Świerczek
5. Tadeusz Gołąb          – 2 miejsce w kategorii Standard Senior
6. Wiesław Burzec         – 3 miejsce w kategorii Standard Senior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Production
1. Leszek Sokołowski
2. Maciej Kaczyński
3. Przemek Lewandowski
4. Robert Wrona
5. Staszek Kwiecień
6. Robert Miklaszewski

 

 

 

 

 

 

 

 

Już za dwa tygodnie – planowane – zawody level II O Puchar Incorsy. Torów będzie również 9, ale postaramy się o więcej biegania na nich. Prematch rozegrany zostanie również w piątek (25.05), a match w sobotę (26.05). Sędziowie zainteresowani pracą podczas tych zawodów proszeni są o kontakt z Robertem Miklaszewskim. Szczegółowe informacje o samych zawodach znajdziecie niebawem na naszej stronie.

Serdecznie Zapraszamy !!!