WYNIKI KLUBOWEGO SHOOT-OFFU MAŁOPOLSKI GONG INCORSA 2013

sklad-640px
W niedzielę odbyła się ostatnia tegoroczna edycja klubowych zawodów pojedynkowych, dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie na strzelnicę. Rafał Czarnecki wygrywając wszystkie pojedynki zajął pierwsze miejsce, tuż za nim z jedną przegraną uplasował się Krzysiek Michalik, trzecie miejsce przypadło Maćkowi Muniakowi, dwie przegrane.
Dzięki wygranej Rafał Czarnecki w klasyfikacji rocznej zajął pierwsze miejsce z dorobkiem punktowym 285, drugie miejsce zajął Jacek Gdowski gromadząc 265 punktów, trzecie miejsce z dorobkiem 250 punktów zajął Krzysztof Michalik. Czwarte miejsce wywalczył Mariusz Duda, który zgromadził 154 punkty. Piąte miejsce Janusz Pilch.
Wszystkim uczestnikom tegorocznych zmagań pojedynkowych dziękujemy za udział i zapraszamy już w styczniu 26 na pierwszą edycje GONG-a 2014!