XIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI IPSC

W ostatnią sobotę i niedzielę w gdańskim lublewie odbyły się Mistrzostwa Polski IPSC „Polish Open 2012”, z naszego klubu na te zawody wybrało się 7 zawodników startujących w dywizji STANDARD i PRODUCTION.
Nasi zawodnicy przywieźli kilka pucharów i medali. W dywizji STANDARD tytuł Vice-mistrza Polski w kategorii SENIOR „wystrzelał” Wiesław Burzec. Większymi osiągnięciami możemy pochwalić się w dywizji PRODUCTION, w której w overallu Stanisław Kwiecień „wystrzelał” III miejsce Mistrzostw Polski, Jacek Gdowski został Mistrzem Polski w kategorii SENIOR!
W klasyfikacji drużynowej nie daliśmy się wyprzedzić żadnemu zespołowi, zostając drużynowym Mistrzem Polski 2012 w dywizji PRODUCTION! w składzie: Stanisław Kwiecień, Jacek Gdowski, Krzysztof Michalik, Maciej Spychała.

Poniżej krótki reportaż zdjęciowy z Mistrzostw…


Jacek?! Jacek Gdowski?! Mistrzem Polski? nie do wiary…