Zaproszenie na zawody IPSC „PUCHAR TWIERDZY” level II

Zapraszamy na zawody IPSC „PUCHAR TWIERDZY” level II które odbędą się na naszej strzelnicy przy hotelu Twierdza w Zielonkach koło Krakowa w dniu 22 września. Zawody są zaliczane do rankingu GRAND PRIX IPSC Polska 2012 – pistolet. Opłata startowa wynosi 120 PLN. Zapewniamy 11 ciekawie ustawionych torów z minimalną ilością strzałów 196 sztuk.
Prematch odbędzie się w piątek 21 września o godzinie 10:00, przypominam że w prematch-u mogą strzelać tylko uprawnieni zawodnicy zgodnie z przepisami IPSC (6.6.2.).
Match w sobotę o godzinie 9:00. Rejestracja od godziny 8:30, prosimy o punktualne przybycie!

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji.

*przepis IPSC (6.6.2.) Tylko funkcyjni zawodów, sponsorzy zawodów i dygnitarze o wysokiej pozycji w regionie w którym są członkami oraz funkcjonariusze IPSC (wymienieni w sekcji 6.1 Konstytucji IPSC) mogą współzawodniczyć w zawodach wstępnych (pre-match), pod warunkiem uzyskania wcześniejszej zgody Kierownika zawodów. Każdy strzelec może zostać sponsorem zawodów wpłacając minimum 50 zł co uprawnia go do startu w zawodach wstępnych (pre-match) po akceptacji MD.